Skip to main content

Lista sklepów z drewnem świerkowym - zobacz TOP 10

Planujesz budowę wiaty ogrodowej lub altany z drewna świerkowego? A może interesują Cię meble lub proste konstrukcje drewniane do ogrodu? Solidne deski obiciowe, belki konstrukcyjne, listwy wykończeniowe i gotowe wyroby z drewna znajdziesz bezpośrednio u producentów lub dystrybutorów. Zanim wybierzesz się na zakupy, sprawdź listę TOP 10 sklepów z drewnem świerkowym.

Gdzie kupić najlepsze drewno świerkowe?

1. KoraGil

KoraGil to rodzinna firma z tradycjami, która prowadzi sklep z drewnem w Kasince Małej. Kupisz tam deski elewacyjne, podbiciowe, podłogowe ze świerku skandynawskiego, ale nie tylko. Oferta obejmuje strugane i suszone kantówki, deski tarasowe i listwy wykończeniowe. Składa się na nią twarde i wytrzymałe drewno konstrukcyjne polecane do budowy pergoli, altanek czy wiat ogrodowych. Jako firma oferująca wiele więcej niż tylko sprzedaż wysokiej jakości drewna i narzędzi niezbędnych do pracy z tym surowcem KoraGil dysponuje bogatym asortymentem architektury ogrodowej, mebli, doniczek i innych wyrobów z drewna. Buduje domy z drewna i realizuje wykończenia wnętrz w drewnie. Kupując drewno świerkowe w sklepie KoraGil, możesz liczyć na doradztwo, miłą obsługę i atrakcyjne ceny.

“KORA” Gil Krzysztof
Glisne 5
34-730 Mszana Dolna
tel: 604 295 979
www: www.koragil.pl

KoraGil - gdzie kupić drewno?

2. ABC Drewno

Sklep ABC Drewno Świat Drewnianych Listew prowadzi sprzedaż drewna świerkowego z odbiorem na miejscu w centrum Krakowa lub z wysyłką na terenie całego kraju. Oferuje duży wybór listew z litego drewna świerkowego w różnych wymiarach, w tym kantówki, deski ławkowe, sztachety, listwy wykończeniowe, kątowniki i nie tylko. ABC Drewno wychodzi naprzeciw potrzebom klientów o nietypowych wymaganiach. Umożliwia dostosowanie listew pod względem długości, kształtu czy zaokrągleń do indywidualnych potrzeb i konkretnego projektu. Zapewnia pomoc w wyborze odpowiednich rozwiązań.

 

Sklep ABC Drewno Kraków
ul. Łagiewnicka 29c
30-417 Kraków
tel: 501 429 908

ABC Drewno - wyroby z drewna

3. JAF Polska

JAF Polska jako zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży drzewnej zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości produktów z drewna pochodzących od renomowanych dostawców. Obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i firmowych. Dysponuje szerokim asortymentem desek tarasowych i podłogowych, płyt i sklejek, paneli ściennych i nie tylko. Oferuje drewno konstrukcyjne świerkowe i sosnowe, blaty i okucia meblowe. Udostępnia klientom narzędzia online pomocne w wyborze produktów. Prowadzi centra stolarskie, w których zajmuje się obróbką drewna.

 

JAF Polska
ul. Firmowa 8
62-023 Robakowo
tel: 616 233 550

JAF Polska - jakie deski podłogowe wybrać?

4. Drewno Gamrat

Firma Drewno Gamrat specjalizuje się w sprzedaży i redystrybucji wyrobów z drewna świerkowego i modrzewiowego. Współpracuje z uznanymi dostawcami tego surowca z Niemiec, Estonii, Czech i ze Szwecji. Ofertę kieruje do składów drzewnych, firm wykonawczych, hurtowni budowlanych i klientów indywidualnych. Oprócz desek tarasowych i innych produktów do budowy tarasów sprzedaje drewno konstrukcyjne, deski elewacyjne i boazeryjne, listwy wykończeniowe i powłoki ochronne do drewna. Wymagającym klientom proponuje termodrewno sosnowe o zwiększonych parametrach wytrzymałościowych i odpornościowych.

 

DREWNO GAMRAT
Kostrzyńska 16
62-021 Paczkowo
tel: 797 094 939

Drewno Gamrat - gdzie kupić drewno konstrukcyjne?

5. DobreDrewno

DobreDrewno to mała firma rodzinna związana z drewnem od pokoleń. Zajmuje się sprzedażą produktów drewnianych i montażem tarasów. Pomaga klientom w realizacji projektów niestandardowych, dostarczając na budowy drewno docięte na wymiar. W sklepie internetowym oferuje szeroki wybór desek tarasowych, elewacyjnych i podłogowych z drewna świerkowego lub modrzewiowego. Sprzedaje listwy wykończeniowe, drewno konstrukcyjne, klejone i opałowe, podbitkę i artykuły do montażu. Zapewnia fachowe wsparcie w realizacji projektów z drewna.

 

DobreDrewno
ul. Generała Zygmunta Zielińskiego 38
32-040 Rzeszotary
tel: 607 586 225

DobreDrewno - jakie są najlepsze sklepy z drewnem?

6. BISparkiet

BISparkiet to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem w montażu tarasów, podłóg, elewacji i altan drewnianych, ale nie tylko. Firma prowadzi też sklep internetowy z drewnem. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami oferuje wytrzymałe i estetyczne deski tarasowe z drewna świerkowego, deski elewacyjne i ogrodzeniowe, listwy wykończeniowe i wiele innych produktów. W sklepie BISparkiet zamówisz kompletne podłogi i tarasy drewniane, akcesoria montażowe i impregnaty do drewna. Możesz liczyć na indywidualne podejście i fachową obsługę.

 

BISPARKIET Karol Gierczak
Marianowice 15
26-652 Zakrzew
tel: 724 502 497

BISParkiet - sprzedaż drewna i wyrobów drewnianych

7. Tolux

Firma Tolux specjalizuje się w produkcji i dystrybucji wyrobów toczonych z drewna. Ofertę kieruje do profesjonalistów - zakładów stolarskich i amatorów - miłośników pracy z drewnem. Z dokładnie wysuszonego drewna produkuje elementy niezbędne do realizacji i wykończenia zarówno prostych, jak i skomplikowanych konstrukcji drewnianych. Asortyment obejmuje zaślepki toczone i płaskie, zaprawki łódkowe, fleki gałęziowe i z deski, kołki meblowe i nie tylko. Tolux gwarantuje atrakcyjne promocje i szybką dostawę.

 

TOLUX
ul. Mikołaja Kopernika 7
58-250 Pieszyce
tel: 575 508 008

Tolux - sprzedaż wyrobów drewnianych

8. Komplex Market

Komplex Market zajmuje się importem drewna i produktów drewnopochodnych z różnych stron świata. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami oferuje duży wybór desek z drewna świerkowego, sosnowego, modrzewiowego i nie tylko. Oprócz desek tarasowych i elewacyjnych sprzedaje drewno konstrukcyjne, do sauny i do wnętrz - na ściany i podłogi. W sklepie internetowym Komplex Market zamówisz też akcesoria do montażu konstrukcji drewnianych, oleje i impregnaty. Firma zapewnia profesjonalne doradztwo i obsługę inwestycji od projektu po dostawę drewna.

 

Komplex Market
ul. Nadwiślańska 2i
05-152 Pieńków
tel: 22 751 52 60

Komplex market - gdzie kupić kantówki drewniane?

9. Drewno Dla Domu

Drewno Dla Domu w Krakowie to nie tylko stacjonarny i internetowy sklep z drewnem, ale także firma realizująca projekty z drewna dla klientów indywidualnych, deweloperów i instytucji. Oferuje deski elewacyjne - drewniane, kompozytowe i opalane, solidne i trwałe drewno konstrukcyjne, deski tarasowe i ogrodzeniowe, legary, oleje, impregnaty i akcesoria do montażu. Sprzedaje materiały w różnych wymiarach, w tym nietypowych. Zapewnia doradztwo, szybką wysyłkę zamówień i wykonanie inwestycji od bezpłatnej wyceny aż po montaż z gwarancją.

 

Drewno Dla Domu
ul. Opatkowicka 10B
30-499 Kraków
tel: 12 345 03 31

Drewno Dla Domu - sprzedaż drewna konstrukcyjnego c24

10. Sodra Polska

Firma Sodra Polska specjalizuje się w sprzedaży wytrzymałego drewna świerkowego i sosnowego ze Skandynawii oraz modrzewiowego z Syberii Zachodniej. Oferuje drewno okrągłe i konstrukcyjne. Zamówisz tu zarówno deski typu softline - o łagodnym kształcie, bez ostrych kantów, jak i deski profilowane w innych przekrojach, produkowane na zamówienie. Tarcica skandynawska ze względu na swoje właściwości sprawdzi się jako materiał na elewację budynku, drewno do budowy domu szkieletowego, altany, produkcji mebli i nie tylko. Sodra Polska realizuje dostawy drewna bezpośrednio ze Szwecji lub przez firmy spedycyjne. 

Sodra Wood
ul. Gdyńska 15A
62-028 Koziegłowy
tel: 616 526 748

Sodra - gdzie najlepiej kupić deski elewacyjne?

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.