Skip to main content

Ciekawi Cię nasza historia?
Lepiej dobrze się jej przyjrzyj!

Marta i Tomek — detektywi życia

Gdy spotkaliśmy się pierwszy raz na korytarzach uniwersytetu podczas studiów z kryminalistyki, niewielu by pomyślało, że nasze drogi tak nierozerwalnie się połączą. Marta, zawsze wnikliwa i analityczna, z pasją do psychologii kryminalnej i umiejętnością czytania ludzi, połączyła siły z Tomkiem - ekspertem w dziedzinie cyberbezpieczeństwa i fizycznych dowodów. Choć różni nas wiele, to wspólna pasja do rozwiązywania zagadek i wędrówek po górach stała się fundamentem naszej przyjaźni.

Marta, z natury bardziej ostrożna, często hamuje Tomka, kiedy jego entuzjazm do nowego śledztwa lub niebezpiecznej ścieżki górskiej staje się zbyt wielki. Z kolei Tomek, zawsze gotowy na wyzwanie, motywuje Martę do opuszczania swojej strefy komfortu i odkrywania nowych horyzontów.

Wspólne wyprawy, zarówno te detektywistyczne, jak i górskie, stały się dla nas nie tylko przygodami, ale także sposobem na życie. Obydwoje doskonale rozumiemy, że detektywistyka to nie tylko prace terenowe, ale także wiele godzin spędzonych na analizie dowodów czy przesłuchań świadków. To połączenie umiejętności, pasji i wzajemnego wsparcia sprawia, że stanowimy idealny duet detektywistyczny.


Pasja do zagadek:

Nasza fascynacja kryminalistyką nie kończy się na pracy. W wolnych chwilach słuchamy podcastów kryminalnych, dzięki którym zgłębiamy kolejne niewyjaśnione tajemnice. 

Borys - nie tylko pies:

Nasz wierny kundelek, Borys, towarzyszy nam w każdej przygodzie. Czy to podczas górskich wędrówek, czy podczas odkrywania nowych zagadek, zawsze jest u naszego boku, dodając energii i radości do każdego dnia.

Blog Zostań Detektywem:

Tworzymy miejsce dla wszystkich pasjonatów zagadek. Poruszamy tematy związane zarówno z detektywistyką - od pracy detektywa, przez programy szpiegowskie, po metody namierzania telefonu - jak i z życiem codziennym.

Rzetelność i pasja:

To, co nas wyróżnia, to autentyczność i profesjonalizm. Każdy artykuł na naszym blogu jest dokładnie sprawdzany i weryfikowany. Ale to nasza pasja do tematu sprawia, że "Zostań Detektywem" jest tak wyjątkowe.

Stań się częścią "Zostań Detektywem"

Zachęcamy do częstych odwiedzin i odkrywania razem z nami najbardziej intrygujących tematów.
Dzięki nam każdy dzień może być pełen zagadek do rozwiązania!

Masz pytania?