Skip to main content

Jak wybrać trenera personalnego? Polecamy trenerów z Krakowa

Chcesz schudnąć lub rozbudować masę mięśniową, ale brakuje Ci motywacji do regularnych ćwiczeń na siłowni? Ze względu na stan zdrowia potrzebujesz indywidualnego planu treningowego? Zdecyduj się na współpracę z doświadczonym trenerem personalnym, który przygotuje dla Ciebie odpowiedni plan ćwiczeń. Przeczytaj, jak wybrać dobrego trenera i poznaj najlepszych trenerów personalnych z Krakowa.

Do którego trenera personalnego iść w Krakowie?

Dlaczego warto ćwiczyć z trenerem personalnym?

Dobry trener personalny ułoży dla Ciebie indywidualny program treningowy, dopasowany do celu, jaki chcesz osiągnąć. Uwzględni Twoje umiejętności, stan zdrowia i ograniczenia, a także pomoże dobrać odpowiednią dietę. Nauczy Cię poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń i doda motywacji do pracy nad sobą, dzięki czemu szybciej osiągniesz wyznaczony cel. Ćwicząc z trenerem personalnym, zapewnisz sobie bezpieczeństwo podczas treningu i unikniesz kontuzji, do których często dochodzi podczas samodzielnych ćwiczeń.

Dobry trener personalny — jak go wybrać?

Trenera personalnego znajdziesz w klubie fitness, na siłowni lub w Internecie — na przykład w rankingach takich jak ten poniżej. Zanim wykupisz treningi, zapytaj trenera o wykształcenie, doświadczenie i rekomendacje od klientów. Dobry trener uważnie Cię wysłucha i odpowie na każde pytanie. Jako osoba z szeroką wiedzą z zakresu treningów, anatomii, fizjologii i dietetyki ułoży treningowy dopasowany do Twoich możliwości. Unikaj amatorów, którzy:

  • nie chcą potwierdzić swoich kwalifikacji,
  • proponują zadziwiająco niską stawkę godzinową,
  • obiecują błyskawiczne efekty. 

Sprawdź ranking top 3 polecanych trenerów personalnych z Krakowa.

1. Michał Zając

Trener osobisty Michał Zając kieruje swoją ofertę do osób o różnych poziomach sprawności. Jako pasjonat aktywności fizycznej, absolwent AWF w Krakowie i certyfikowany trener personalny dysponuje szeroką wiedzą z wielu dziedzin. Dzięki temu tworzy programy treningowe indywidualnie dopasowane do potrzeb klientów i zapewnia wsparcie motywacyjne. Podpowiada, jak poprawić zdrowie, zmienić dietę i jak ćwiczyć, aby uniknąć kontuzji. Michał Zając specjalizuje się w treningu siłowym, medycznym i funkcjonalnym. Chcesz efektywnie wykorzystać czas na siłowni? Potrzebujesz wsparcia w przestrzeganiu zasad zdrowego stylu życia? Przejdź na stronę michalzajac.pl i przeczytaj, jak trener personalny Michał Zając pomoże Ci osiągnąć wybrane cele zdrowotne i fitness.

Michał Zając - trener personalny Kraków

2. Agnieszka Urbaniak

Agnieszka Urbaniak to nie tylko doświadczony trener personalny, ale także dietetyk i fizjoterapeuta. Współpracuje z wieloma krakowskimi klubami fitness. Prowadzi tradycyjne treningi personalne sylwetkowe, wydolnościowe, funkcjonalne i rehabilitacyjne. Oferuje treningi siłowe dla sportowców. Zapewnia dostęp do treningu personalnego online z filmami instruktażowymi i kontrolą postępów. Agnieszka Urbaniak stworzy dla Ciebie indywidualny i bezpieczny plan treningowy, ułoży dietę dopasowaną do Twoich potrzeb i pomoże zmienić nawyki żywieniowe.

Agnieszka Urbaniak - treningi z trenerem personalnym w Krakowie

3. Kamil Jasiński

Kamil Jasiński to nie tylko wielokrotny Mistrz Polski w gimnastyce, ale także instruktor gimnastyki sportowej i kulturystyki. Prowadzi własne prestiżowe Centrum Treningu i Fizjoterapii FitMixer w Krakowie, które współpracuje ze specjalistami od fizjoterapii, jogi, masażu i dietetyki klinicznej. Kamil Jasiński oferuje treningi personalne i grupowe dla klientów o wysokich wymaganiach. Przygotowuje indywidualne programy treningowe: odchudzające, wytrzymałościowe, gimnastyczne, dla seniorów i inne. Zapewnia kompleksowe wsparcie nie tylko na sali treningowej, ale także poza nią — wspólne zakupy stroju sportowego, zdrowych produktów spożywczych i stały kontakt online.

Kamil Jasiński - trening funkcjonalny Kraków
Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Popularne artykuły


Najnowsze komentarze

Mieszkając w Bochni, blisko sąsiadów, cenię sobie prywatność. Artykuł o zasłanianiu okien okazał się strzałem w dziesiątkę! Rolety, żaluzje, czy zasłony - opcji jest wiele, ale kluczowa wydaje się praktyczność i estetyka. Inspiracje z OP Invest są na wagę złota. Dzięki za porady!
Wow, nie miałem wcześniej pojęcia, że istnieje coś takiego jak grafiki na szkle 😯 Jak poszukałem więcej na ten temat, to bardzo mi się spodobały takie przykładowe realizacje. Niesamowite, że można personalizować już nawet szkło.
Mimo tego, że od lat zamawiam sushi w Krakowie, to niektóre z tych ciekawostek mnie całkiem zagięły! Fajny artykuł, mam nadzieję, że będzie druga część! :D