Skip to main content

Ile kosztuje grawer obrączki ślubnej u jubilera?

Obrączki ślubne to nie tylko symbol uczucia, które połączyło dwoje ludzi, ale również wyjątkowa pamiątka jednego z najważniejszych dni w życiu. Nic dziwnego, że coraz więcej par młodych decyduje się na nadanie ozdobie nieco indywidualizmu. Doskonale sprawdza się tutaj spersonalizowany grawer. Ile kosztuje jego wykonanie i jaki napis zamieścić na obrączkach ślubnych?

Jaki wzór wygrawerować na obrączkach?

Co najczęściej grawerujemy na obrączkach ślubnych?

Grawer na obrączkach ślubnych może przybierać różną formę. Jak przeczytasz w artykule, zamieszczonym pod linkiem https://lodzinscy.eu/blog/porady/grawer-na-obraczkach-na-jakie-wyznanie-warto-sie-zdecydowac, pary młode najczęściej decydują się na umieszczenie na ślubnej biżuterii imion, daty ceremonii lub ewentualnie serca, symbolizującego łączącą ich miłość. Niektórzy wybierają również inne symboliczne daty, jak dzień pierwszego spotkania, pocałunku czy wyznania miłości. Sporą popularnością cieszą się także krótkie cytaty, również te w języku angielskim. Niezależnie od tego, co znajdzie się na wewnętrznej stronie ślubnej obrączki, to właśnie grawer sprawia, że zyskuje ona indywidualny charakter i staje się jeszcze bliższa sercu osoby, która otrzymała ją podczas uroczystej ceremonii ślubnej.

Spersonalizowany grawer- które niekonwencjonalne pomysły warto rozważyć?

Na obrączkach ślubnych pojawiają się jednak nie tylko imiona i daty. Coraz więcej par decyduje się bowiem na nieszablonowe rozwiązania, które mogą nie tylko zachwycić, ale także zaskoczyć swoją kreatywnością. Warto wspomnieć jednocześnie, że grawer zależy w znacznej mierze od wybranego modelu biżuterii. W ofercie ze strony https://lodzinscy.eu/obraczki/5029-obraczki-plaskie-4-mm-biale-zloto.html zobaczysz obrączki płaskie, na których zdecydowanie łatwiej wykonać okolicznościową pamiątkę. Może to być np.:

  • odcisk linii papilarnych ukochanej osoby,
  • krótki fragment lubionej piosenki, która towarzyszyła parze w najpiękniejszych momentach,
  • ważny cytat,
  • humorystyczny akcent, wyrażający się w słowach „Utrata wolności” czy „Umowa to umowa”.

Ciekawym rozwiązaniem są również napisy łączone, które tworzą całość po położeniu obok siebie dwóch obrączek, należących do pary młodej.

Pomysły na grawer obrączki

Gdzie umieścić grawer na obrączce?

Miejsce, gdzie umieszczany jest grawer, zależy przede wszystkim od modelu wybranej obrączki. Po przejściu na witrynę https://lodzinscy.eu/366-obraczki-slubne-z-brylantami obejrzeć można bogato zdobione modele, w przypadku których wykonanie napisu staje się znacznie trudniejsze. Warto podkreślić również, że grawer najczęściej wykonywany jest po wewnętrznej stronie obrączki. Wpływa na to przede wszystkim znacznie łatwiejsza pielęgnacja, ale również intymny charakter zindywidualizowanego napisu.

Ile kosztuje grawer obrączki ślubnej?

Grawerowanie obrączek ślubnych nie należy do wyjątkowo drogich usług. Ostateczna cena uzależniona jest tutaj w znacznej mierze od liczby liter, rozmiarów grafiki oraz stopnia jej skomplikowania. Na ogół za wykonanie napisu nie zapłacimy więcej, niż 50 zł. Należy wiedzieć również, że w wielu warsztatach okolicznościowy grawer wykonywany jest całkowicie za darmo, przy zakupie wybranej przez parę młodą biżuterii. Warto skorzystać z takiej możliwości, by stała się ona jeszcze bardziej bliską sercu pamiątką. Co ważne, spersonalizowany grawer będzie też doskonałym sposobem na potwierdzenie własności w przypadku odnalezienia obrączki po jej przypadkowym zgubieniu.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.