Skip to main content

Ranking skupów aut w Gdyni

Planujesz sprzedać używany samochód? Zastanawiasz się, czy wystawić ogłoszenia na portalach motoryzacyjnych, czy skorzystać z oferty komisu lub jednego ze skupu aut w Gdyni? Jeśli zależy Ci na szybkiej i bezpiecznej transakcji, wybierz skup aut. Dzięki temu zaoszczędzisz nie tylko czas, ale także i pieniądze, które trzeba wydać na myjnię, naprawy i inne czynności związane z przygotowaniem auta do samodzielnej sprzedaży. Zdecyduj się na skup również wtedy, gdy pilnie potrzebujesz gotówki lub Twoje auto uległo wypadkowi i nadaje się do kasacji. Który skup aut w Gdyni wziąć pod uwagę? W rankingu znajdziesz podpowiedź.

Jaki jest najlepszy skup aut w Gdyni?
1. Skup aut Bart — co oferuje?

Chociaż skup aut Bart (tel. 505 770 999) ma swoją siedzibę w Rumii przy ul. Świętopełka 84, ofertę kieruje do klientów prywatnych, firm i korporacji taksówkarskich z Gdyni i pozostałych miast województwa pomorskiego. Jako firma działająca w branży od wielu lat gwarantuje uczciwą wycenę, minimum formalności i bezpieczne, szybkie transakcje na podstawie umowy kupna-sprzedaży. Skupuje auta różnych marek i roczników, zarówno zadbane, jak i zniszczone. Gwarantuje darmowy dojazd do klientów i odbiór auta. Płaci gotówką lub przelewem natychmiastowym. Wypełniając formularz sprzedaży samochodu na stronie https://auto-skup24.pl/oferta/skup-aut-gdynia, otrzymasz bezpłatną wstępną wycenę i natychmiastową ofertę kupna pojazdu.

2. Adicar — jakie auta skupuje?

Skup aut Adicar, tel. 516 921 922, znajduje się przy ul. Jantarowej 18/17 w Gdyni. Skupuje samochody używane, osobowe i dostawcze, od osób prywatnych i firm z województwa pomorskiego. Sprzedasz tu pojazd każdej marki, bez względu na stan techniczny i wizualny. Skup przyjmuje auta powypadkowe, nieużywane przez wiele lat, bez ważnych badań technicznych i ubezpieczenia. Adicar cieszy się zaufaniem klientów ze względu na rzetelną wycenę, atrakcyjne ceny odkupu i bezpłatny dojazd pod wskazany adres. Oferuje transport lawetą i pomoc drogową.

3. Sprzedaj nam auto — czym wyróżnia się ten autoskup?

Skup aut Sprzedaj nam auto przy ul. Borówkowej 7 w Gdyni, tel. 500 844 411, to firma z tradycjami. Od wielu lat odkupuje samochody używane od klientów prywatnych, firm leasingowych, windykacyjnych i nie tylko. Współpracuje z komisami samochodowymi na terenie Trójmiasta. Skupuje zarówno auta osobowe, jak i motocykle, quady i skutery wodne. Przyjmuje pojazdy skorodowane i niesprawne. Zapewnia bezpieczne transakcje, szybki odkup auta zaraz po wycenie i płatność gotówką do ręki. Ogranicza formalności do minimum.

4. Auto skup w Trójmieście — dlaczego warto go wybrać?

Auto Skup Trójmiasto z siedzibą w Gdańsku przy ul. Kochanowskiego 39, tel. 572 485 529, skupuje auta używane od klientów z Gdyni, Gdańska, Sopotu i okolic. Skorzystaj z usług firmy, jeśli jesteś właścicielem samochodu produkcji brytyjskiej lub mało popularnego modelu i chcesz go sprzedać w korzystnej cenie. Jako że skup zajmuje się demontażem elementów konstrukcyjnych pojazdów, przyjmuje nawet pojazdy mocno uszkodzone. Gwarantuje przejrzyste warunki, umowę i szybką płatność w dogodnej dla klienta formie.

5. Skup Aut Gdynia — na jakim obszarze działa?

Skup Aut Gdynia przy ul. Borowikowej 27, tel. 505 290 640, działa na obszarze Gdyni, Gdańska i wielu innych miast na Pomorzu. Odkupuje auta nowe, używane i zaniedbane od osób prywatnych i firm. Bez problemu sprzedasz tu samochód dostawczy, poleasingowy, z zastawem bankowym czy sprowadzony z Anglii. Możesz liczyć na szybki dojazd i atrakcyjną cenę. Firma skupuje pojazdy w każdym stanie technicznym — powypadkowe i po nauce jazdy. Oferuje kasację aut.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.

Popularne artykuły:

Najnowsze artykuły:


Najnowsze komentarze:

Mieszkając w Bochni, blisko sąsiadów, cenię sobie prywatność. Artykuł o zasłanianiu okien okazał się strzałem ...
Wow, nie miałem wcześniej pojęcia, że istnieje coś takiego jak grafiki na szkle 😯 Jak poszukałem więcej ...
Mimo tego, że od lat zamawiam sushi w Krakowie, to niektóre z tych ciekawostek mnie ...